Alışveriş sepetinizde ürün yok.

Menü

Dolce Vita Halı Aura 2604 Terra Viskon Halı

430,03 TL
614,33 TL
Stok Durumu: Stokta var
*

30_indirim
Aynı Gün Kargo
Ücretsiz Kargo
Ürün Özellikleri

Dolce Vita Halı AURA 2604 TERRA

Siz rengine karar verin kalitesi Aura'dan

İplik Türü: Viscon İplik - Pamuk Taban-Kaymaz Taban

Hav Yüksekliği: 4 mm

%100 viskon iplikten dokunmuş akıllı boyama tekniği ile renklendirilmiş 100% doğal Aura serisinde seçeceğiniz her model, el halısı tekniği ile dokuması bittikten sonra özel yıkama tekniği ile; tozuma problemini azaltmak, daha parlak görünüm ve daha yumuşak bir doku lde etmek için iki kez yıkanır

%100 viskon iplikten dokunmuş akıllı boyama tekniği ile renklendirilmiş Aura serisi el dokuması halısıdır

  • Halı temizlenirken çırpılmamalı,dövülmemeli, mümkünse elektrikli süpürge ile düzenli aralıklarla temizlenmelidir.
  • Halı naturel sabun ya da kimyasal halı şampuanı kullanılarak yumuşak biz bezle silinmelidir. Kimyasal madde içeren deterjanlar ve fırça gibi sert temizleme malzemeleri halı yüzeyinde deformasyonlara sebep olabilir.
  • Halı hav yönüne göre silinmelidir.Halının üzerine dökülen sıvı, emici bir bez veya vakumla alınmalıdır. Oluşabilecek lekelere anında müdahale edilmedilir.
  • Halı temizlendikten sonra kısa sürede kurutulmalıdır.Halının ıslak bırakılması ve ıslak halde kullanılması küflenmeden kaynaklanan deformasyonlara sebep olabilir.
  • Halının üzerine konulan eşyalar uzun süre aynı yerde bırakılmamalı, mümkün ise yerleri değiştirilmeli ve vakumlanmalıdır. Halı yüzeyinde kullanım yoğunluğuna bağlı olarak farklılık oluşabilir. Bunu önlemek için belirli aralıklarla halının yönünü değiştirmek gerekir.
  • Halı kullanılmadığı zamanlarda rulo halinde rutubetsiz bir ortamda saklanmalıdır.
  • Genel temizlik için profesyonel temizlik firmalarını tercih ediniz
  • Bu halının üretiminde özel olarak doğal elyaf ve pamuk atkı kullnıldığı için eninde %  ± 3-4 oranında tüm ürünlerimizin boyunda ise % ± 1- 2 oranında çekme olabilir.

Kargo & İade

Dolcevitahalı’dan satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde Dolcevitahalı’ya başvurarak, iade koşulları dahilinde kargo bedeli ödemeden ücretsiz olarak iade edebilirsiniz. Eğer ürün iade koşullarını karşılamıyorsa ürün adresinize geri gönderilebilir.

Ürünlerin cayma hakkı dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürün ile beraber faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının yanı sıra, varsa hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerle birlikte aynı anda hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir.

İade işlemleri için;

Sistemden 'Kolay iade' seçeneğine tıklayarak iade işleminizi tamamlayabilirsiniz.